Stulbinantis dizainas ir neprilygstamas universalumas.

Stulbinantis dizainas ir neprilygstamas universalumas.

APŽVALGA

APŽVALGA
 • Didinti

  „Turbo GDI“. Tai skamba gerai. Ne vien tik pavadinimas – variklis taipogi yra puikus. Už skleidžiamą garsą dar didesnį įspūdį palieka efektyvumas. Benzininis tiesioginio įpurškimo variklis leidžia „Kia cee‘d“ kelyje atskleisti visą savo potencialą. Ir dar vienas puikiai skambantis dalykas – modernių technologijų dėka automobilis yra galingesnis, o emisijos mažesnės. Jums tai reiškia pašiurpusią iš susijaudinimo odą ir neprilygstamą pasitikėjimą.

 • Didinti

  Pirmą kartą 1980 metais panaudota sportiniuose automobiliuose, transmisija su dviguba sankaba leidžia keisti pavaras neprarandant variklio galios. Dabar mūsų inžinieriai sukūrė 7 pakopų dvigubos sankabos transmisiją, kuri staigumą bei patogumą perkelia į aukštesnį lygmenį. Tai padidina efektyvumą, užtikrina sklandų važiavimą ir sumažina degalų sąnaudas. Tai automatinė transmisija, tačiau panorėjus pasijusti lenktynininku, jūs galite keisti pavaras rankiniu būdu, naudojant ant vairo įrengtas svirteles.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

technologija

ŽINGSNELIU PRIEKYJE KIEKVIENAME KELYJE

technologija
 • Didinti

  Be abejo, jūs visada sekate kelią. Tačiau ar ten šone ne trigalvė beždžionėlė važiuoja riedlente? Kartais dėmesys nukrypsta kitur... Matote, vairuojant daug kas gali sutrikdyti jūsų dėmesį. Tačiau jums nėra dėl ko jaudintis: įspėjimo apie nukrypimą iš eismo juostos sistema padės jums išlaikyti kursą. Ši sistema stebi automobilio padėtį eismo juostoje. Jeigu jūsų „Kia cee‘d“ kerta eismo juostos žymėjimą, sistema apie tai jus įspės garso ir vaizdo signalais. Taigi, gal malonėsite visą savo dėmesį vėl sukoncentruoti į kelią?

 • Didinti

  Daug savo brangaus laiko jūs praleidžiate ieškodami laisvos parkavimo vietos. Tačiau mes jums turime gerų naujienų: Šios problemos baigėsi. Išmanios pagalbinės parkavimo sistemos dėka, kuri išties puikiai susitvarko su šia užduotimi. Sistema išmatuoja atstumą tarp pastatytų automobilių, identifikuoja jūsų automobiliui pakankamą erdvę ir automatiškai pastato automobilį į tinkamą plyšį. O ką darote jūs? Jūs tuo tarpu galite atsipalaiduoti ir nuimti rankas nuo vairo. Viskas ką jūs turite padaryti, tai perjungti pavaras ir nuspausti akseleratoriaus bei stabdžių pedalus.

 • Didinti

  Pats laikas atsisveikinti su senu draugu, kurio jūs niekada nematėte: Akląja zona, kadangi jūs įsigijote naują draugą, kuris viską stebi: Aklosios zonos stebėjimo sistema. Sistemos radarai atpažįsta bet kokius automobilius, važiuojančius už jūsų. Automobiliui patekus į akląją zoną, atitinkamos pusės išorės veidrodėlyje užsidega simbolis, kuris atkreipia jūsų dėmesį į kilusį pavojų. Jums įjungus posūkio signalą (ketinant pakeisti eismo juostą), šis simbolis pradeda mirksėti, taip pat pasigirsta ir garsinis įspėjimo signalas. Tai yra beveik tas pats, kaip automobilyje turėti dėmesingą šturmaną.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

„KIA“ 7 METŲ GARANTIJA

 • Kiekvienam „Kia“ automobiliui suteikiama 7 metų / 150.000 km ridos naujo automobilio garantija (iki 3 metų neribotos ridos garantija, po 4 metų iki 150.000 km ridos). Ši viso automobilio (nuo priekinio iki galinio buferio) garantija yra nemokama. Ji perduodama kitiems automobilio savininkams, su sąlyga, kad automobiliui bus reguliariai atliekama techninė priežiūra (pagal serviso knygutės grafiką).

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (1,4 MPI; 1,6 GDI)
30 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Variklis KLASĖ Kuras Pavarų dėžė CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina € Speciali kaina €
1.6 GDIEX NaviBenzinasMechaninė141 (134)6,3 (6,0)19 39016 890
KIA automobilio garantija: 7 metai, iki 150.000 km ridos. Pirmiesiems 36 mėnesiams ridos apribojimai netaikomi. Kainos būti 21% PVM. Rekomenduojamos mažmeninės kainos. KIA Auto AS pasilieka teisę keisti kainas ar įrangą bei gali nutraukti kokio nors modelio pardavimą be išankstinio pranešimo.

SPALVOS

SPALVOS GT-line

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
15 Hankook 195/65R15 E C img/dpackage/Tyres/threebars.png 71
16 Hankook 205/55R16 E B img/dpackage/Tyres/threebars.png 71
17 Hankook 225/45R17 E A img/dpackage/Tyres/threebars.png 70
15 Continental 195/65R15 C B img/dpackage/Tyres/threebars.png 71
16 Continental 205/55R16 C B img/dpackage/Tyres/threebars.png 72
16 Michelin 205/55R16 C A img/dpackage/Tyres/threebars.png 69
18 Michelin 225/40ZR18 E A img/dpackage/Tyres/threebars.png 71