360° view

Dizainas

Gamtos įkvėptas krosoveris

Dizainas
 • Didinti

  Sportiškas priekinis aptakas – šio hibridinio krosoverio pažangaus dizaino liudininkas. Vertikalūs oro kanalai atrodo sportiškai ir pagerina aerodinamiką. Išskirtinės sidabro spalvos detalės sukuria harmoningą išvaizdą. Stogo bėgeliai, aukšta langų linija ir 18 colių lieti ratlankiai sudaro visapusiško dizaino įspūdį. Biksenoniniai priekiniai žibintai stilingai nušviečia kelią.

 • Didinti

  Nustebsite pamatę patrauklią naujojo „Kia Niro“ galinę dalį. Ypač moderni C formos šviesos diodų žibintų išvaizda, išskirtinės sidabro spalvos detalės ir išraiškingos linijos. Aerodinaminiai kampiniai apvadai pabrėžia kiekvieno lango kraštą. Galinis difuzorius užtikrina lengvą oro srauto valdymą.

 • Didinti

  Salonas sumaniai suprojektuotas ir neįprastai erdvus hibridiniam automobiliui, todėl jausitės patogiai tarsi namuose. Odinėse sėdynėse integruota atminties sistema, visos sėdynės yra šildomos, o priekinės – dar ir ventiliuojamos. Nustatykite vairuotojo sėdynę taip, kad vairuotumėte sėdėdami teisingoje padėtyje ir pasiekę kelionės tikslą jaustumėtės žvalūs.

 • Didinti

  Sėdėdami vairuotojo sėdynėje matysite viską, ką reikia – automobilio valdymo prietaisus ir rodmenis. Čia rasite visą informaciją apie hibridinę sistemą, navigaciją bei informacijos ir pramogų sistemą. Informacijos nėra per daug, ji neblaško. 

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Universalumas ir erdvumas

Pakankamai vietos kasdienėms kelionėms

Universalumas ir erdvumas
 • Didinti

  Naujojo „Kia Niro“ viduje jūs ir bendrakeleiviai mėgausis didžiausia kojų ir galvos erdve šioje automobilių klasėje. Uždėję rankas ant vairo galėsite lengvai pakoreguoti 8 vietose elektra reguliuojamą vairuotojo sėdynę taip, kad sėdėtumėte tobuloje padėtyje. Net aukščiausi jūsų draugai galės patogiai įsitaisyti ant galinės sėdynės ir atsipalaiduoti.

 • Didinti

  Patys įsitikinkite, koks erdvus ir universalus yra naujasis „Kia Niro“. Jame daug vietos bagažui, erdvė išnaudojama lanksčiai ir efektyviai. Nepamirškite ir erdvių galinių sėdynių. Kai yra tiek daug vietos, išlipti ir įlipti lengva visiems.

 • Didinti

  Jei jums svarbiausia turėti pakankamai vietos bagažui, naujasis „Kia Niro“ atveria daug galimybių. Kadangi akumuliatorius yra išmaniai patalpintas po galinėmis sėdynėmis, bagažinės tūris yra 427 l. Siekiant maksimalios erdvės bagažui ir lankstumo, galinės sėdynės užsilenkia 60:40 proporcija iki visiškai horizontalios padėties, sukurdamos maksimalią 1 425 l talpos bagažo erdvę.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Važiavimo dinamika

Važiavimo dinamika
 • Didinti

  „Kia Niro“ efektyvumas nenusileidžia stilingumui, tad šis automobilis – naujos dinamiško hibridinio važiavimo eros pradžia. Atraskite, kaip ši įspūdinga sistema užtikrina geriausias eksploatacines savybes. Kaskart uždėjus rankas ant vairo.

 • Didinti

  Dėl ypač jautrios 6 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėžės (DTC) mėgausitės greitu, sklandžiu pavarų perjungimu bei geresniu degalų taupymu. Pasinaudokite proga atsisveikinti su krestelėjimais perjungiant pavarą ir atraskite mechaninės ir automatinės pavarų dėžių teikiamus privalumus.

 • Didinti

  Jei norite „Kia Niro“ važiuoti sportiškiau, perjunkite pavarų svirtį link savęs, kad aktyvuotumėte sportinį režimą. Pajuskite naują sportiškumo lygį važiuodami 6 pavarų dvigubos sankabos (DCT) mechanine pavarų dėže. Daugiau nei tikėjotės iš hibridinio krosoverio!

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS
 • Didinti

  Naujajame „Kia Niro“ standartiškai yra 7 oro pagalvės, įskaitant vairuotojo kelius saugančią pagalvę. Išskirtinai tvirtas automobilio kėbulas yra pagamintas iš dar tvirtesnio plieno (AHSS), todėl jūs ir keleiviai esate saugesni, o automobilis būtų mažiau pažeistas įvykus avarijai.

 • Didinti

  Senka baterija? Nesijaudinkite. Paprasčiausiai padėkite savo išmanųjį telefoną ant dėklo centriniame valdymo pulte. Telefonas įkraunamas. Be laidų, be jungčių!

 • Didinti

  Dėl „Kia Connected Services“, veikiančio „TomTom“ platforma ir palaikančio „Android Auto™“ ir „Apple CarPlayTM“ niekada nepraleisite svarbios informacijos. Gaukite informaciją apie orą, eismo intensyvumą ir greičio apribojimus realiuoju laiku! (Norint aktyvuoti paslaugas būtinas išmanusis telefonas ir duomenų ryšys.) 

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Variklis KLASĖ Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1.6 GDI 6DCTLXAutomatinėHibridinė (benzininė) pavara3,4 - 4,08622 990
1.6 GDI 6DCTEXAutomatinėHibridinė (benzininė) pavara3,9 - 4,610025 99023 990
1.6 GDI 6DCTEX PlusAutomatinėHibridinė (benzininė) pavara3,9 - 4,610027 19025 190
1.6 GDI 6DCTTXAutomatinėHibridinė (benzininė) pavara3,9 - 4,610029 49027 490

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

 

B+HEV
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ

 

Išorės

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
16 Michelin 205/60R16 C A img/dpackage/Tyres/twobar.png 70
18 Michelin 225/45ZR18 E A img/dpackage/Tyres/twobar.png 68