360° view

DIZAINAS

Trečioji „Kia Sorento“ karta

DIZAINAS
 • Didinti

  Patvirtintas „Kia Global Quality Center“, naujasis „Sorento“ atspindi „Kia“ pasaulinę filosofiją – pranokti save, kad užtikrintume geriausias klasėje vairavimo savybes, nepaprastas dizaino naujoves ir novatoriškas technologijas.

 • Didinti

  Švelnios medžiagos ir oda, itin blizgūs akcentai, satino ir chromo apdaila ... „Kia“ dizaineriai automobilį dedikavo tikrai prabangai – salonas ne tik vizualiai patrauklus, bet ir itin malonus liesti.

 • Didinti

  Įsitaisykite tvirtose, naujo dizaino ir preciziškai pagamintose sėdynėse su minkštos odos apdaila – 8 vietose elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir elektrinė 4 vietų juosmens atramos funkcija vairuotojo sėdynėje garantuoja nepamirštamą komfortą.

 • Didinti

  Priekines ir galines sėdynes dengiantis stiklinis stogas (pasirinktinai dvigubos dangos panoraminis stogas) į saloną įleidžia dar daugiau šviesos ir daro jį erdvesnį.

 • Didinti

  Padidintu variklio dangčiu įrėmintuose aptakios formos priekiniuose žibintuose įsodinti stulbinantys LED dienos šviesos žibintai – idealiam kelio matomumui dienos metu. Su jais automobilis dar labiau traukia akį.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS

Aukštos technologijos, kurios jus sužavės

TECHNOLOGIJOS
 • Didinti

  Ši automatizuota sistema pastatys jūsų „Sorento“ į vietą lygiagrečiai ar važiuojant atbulomis 90 laipsnių kampu. Ši sistema taip pat padės jums išsisukti iš stovėjimo vietos.

 • Didinti

  Su SLIF sistema niekada nepamiršite kelyje taikomų greičio ribojimų. Integruota vaizdo kamera nuskaito kelio ženklus ir atkartoja juos prietaisų skydelyje.

 • Didinti

  Fiksuotos posūkio signalo lemputės šviečia pagal jūsų vairavimo kampą, o pažangūs „HID“ priekiniai žibintai su adaptyvaus priekinio apšvietimo funkcija prisitaiko prie artėjančių kelio vingių.

 • Didinti

  Mėgaukitės neriboto matomumo galimybėmis – 4 „Around View Monitor“ sistemos vaizdo kameros statant automobilį leis matyti visomis kryptimis.

 • Didinti

  Jutikliai stebi į vairuotojo matomumo zoną nepatenkančią sritį ir perspėja apie artėjančius ir lenkiančius automobilius, kad būtų išvengta susidūrimo rizikos. Įspėjimo apie susikirtimą sistema praneša apie artėjančias transporto priemones jums važiuojant atbuline eiga.

 • Didinti

  Ši aktyvi saugumo sistema garsiniu signalu perspėja kaskart, kai automobilis nutolsta nuo pasirinktos važiavimo juostos neparodžius posūkio signalo – užtikrina jūsų saugumą, net jei akimirkai nukreipiate savo dėmesį.

 • Didinti

  Ši išmanioji aktyvaus saugumo technologija veikia kaip paprasta greičio palaikymo sistema, kol jutikliai priekyje aptinka kitą transporto priemonę ar kliūtį, tada sistema automatiškai sumažina greitį arba visiškai sustabdo automobilį, kad palaikytų saugų atstumą ir būtų išvengta susidūrimo.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

PAGRINDINIAI AKCENTAI

PAGRINDINIAI AKCENTAI
 • Didinti

  Garso, vaizdo ir navigacijos sistema su pažangiu 7 ar 8 colių skystųjų kristalų ekranu, balso atpažinimo funkcija ir integruota aukščiausios kokybės „Infinity™“ garso sistema.

 • Didinti

  Leiskite muziką iš „iPod“, atmintukų ar kitų suderinamų multimedijos prietaisų paprasčiausiai prijungdami juos prie integruotos 3,5 mm (analoginės) ir USB jungties.

 • Didinti

  Salonas erdvesnis nei bet kada – dar daugiau vietos kojoms antroje ir trečioje eilėse. Net ir su trečia sėdynių eile užtikrinamas visų 7 keleivių komfortas ir poilsis kelionės metu.

 • Didinti

  Gale sėdintys keleiviai aprūpinti puikiomis ryšio galimybėmis – USB ir 12 V lizdai leidžia įkrauti ryšio ir pramogų prietaisus. Idealu kasdien ir tolimose kelionėse.

 • Didinti

  Bagažinės dangtis atsidaro automatiškai vos aptikęs jūsų išmanųjį raktelį, taigi, pamirškite erzinančias raktelio paieškas – dabar pirkinių krepšius ar sunkius daiktus į bagažinę sudėsite daug paprasčiau.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

„Euro NCAP“ 5 žvaigždučių saugumo įvertinimas

 • Eiropas vadošā satiksmes drošības organizācija Euro NCAP piešķīra Kia Sorento maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu. Modelis uzrādīja īpaši augstus rezultātus pieaugušo braucēju aizsardzības, pasažieru-bērnu aizsardzības un drošības palīgsistēmu jomās.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

D (2,2CRDi)

30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Variklis KLASĖ Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
2,2 CRDIEX Comfort PackAutomatinėDyzelis6,717739 99035 990

ĮRANGA

Išmatavimai