Mieli klientai,

Reaguodami į LR Vyriausybės priimtus sprendimus ir nuoširdžiai besirūpindami Jūsų, bei mūsų darbuotojų sveikata, informuojame, kad nuo 2020 m. gruodžio 16 d. UAB „KIA Auto“ naujų bei naudotų automobilių pardavimo salonas dirba nuotoliniu būdu.

Automobilių įsigijimo klausimais susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkais telefonu arba el. paštu - rasime geriausią individualų sprendimą.

Naujų automobilių pardavimo vadybininkai:

Daiva – daiva@kiavilnius.lt, tel. 8 687 21500

Žymantas – zymantas@kiavilnius.lt, tel. 8 682 20162

Karolis – karolis@kiavilnius.lt, 8 615 10123

Darius – darius@kiavilnius.lt, 8 682 19333

Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas:

Edvardas – edvardas@kiavilnius.lt, tel. 8 612 39090

Siekdami užtikrinti klientų mobilumą, automobilių techninės priežiūros paslaugas teikiame tik iš anksto užsirašiusiems klientams arba esant būtiniausioms reikmėms. Automobilių servisas paslaugas teikia tik darbo dienomis nuo 9 iki 18:00 val., laikantis visų įmanomų saugumo priemonių.

Serviso priėmėjų kontaktai:

Vaidas - vaidas@kiavilnius.lt, tel. 8 652 80099

Arūnas – arunas@kiavilnius.lt, tel. 8 616 79595

Kėbulinis servisas, draudiminiai įvykiai:

Tomas – tomas@kiavilnius.lt, tel. 8 650 44070

Detalės:

Ignas – ignas@kiavilnius.lt, tel. 8 687 45775

Karantino laikotarpiu visą informaciją teikiame ir klientų konsultacijas vykdome telefonu 8 5 212 5123 arba el. paštu info@kiavilnius.lt, darbo dienomis nuo 9 iki 18:00 valandos. Daugiau informacijos www.kiavilnius.lt

Nuoširdžiai apgailestaujame ir atsiprašome dėl nepatogumų!

Rūpinkitės savimi ir saugokite savo artimųjų sveikatą.

Su pagarba UAB „KIA Auto“ kolektyvas